עו"ד גיל אדר
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 052-8367875
אודות משרד עורכי דין מקרקעין - גיל אדר ושות'

אודות משרד עורכי דין מקרקעין - גיל אדר ושות'

עלי ועל המשרד

 

מקרקעין הוא תחום סבוך שבו חשיבות גדולה להקפדה על הפרטים הקטנים ודרושה נחישות כדי להשלים עסקה מוצלחת. לשמחתי אני אוהב אתגרים.  בשנים שאני עוסק בתחום המקרקעין צברתי ידע רב והבנה עמוקה בעסקאות נדלן וסוגיות בקמעונאות. למדתי את רזי המקצוע והשחזתי את שיטות העבודה. את הידע והניסיון שצברנו במשרד אנו מעמידים לרשותכם ולטובתכם אם תרצו בכך.  בעבר סייענו ללקוחות רבים בביצוע עסקאות נדל"ן מוצלחות ולהימנע מטעויות ומכשולים שהיו עשויים לבוא עם מחיר כלכלי כבד. בנוסף ליוויתי אישית והנחיתי עצמאים וחברות בצד הפרקטי של ניהול והקמה של עסקים ומיזמים שונים בכל רחבי הארץ ובאזור ירושלים בפרט.

לי ולמשרד גישה יסודית ומקיפה לכל משימה שניקח על עצמנו. אנו לומדים בהתמדה את לשון החוק ומתחדשים תדיר כדי לשמור עליכם ועל האינטרסים שלכם תמיד בחוד החנית. לקוחות מרוצים רבים יעידו על המחויבות חסרת הפשרות לנו לטובתכם.

בעבר כבר קידמנו עסקאות מקרקעין מצוינות עבור לקוחותינו, במעמד מכירת דירהרכישת דירה או קנייה של שטחי משרדים ומסחר לעסקים. בנוסף, צברנו ניסיון רב ומועיל בטיפול בליקויי בנייה.

 

שקיפות ושיתוף פעולה

 

בכל הליך משפטי או ייצוג בעסקה אנו שואפים לשיתוף פעולה וזרימה עם הלקוח, וזאת ללא כל קשר למידת המורכבות של העניין. שיתופכם בהליכים הצפויים ובאפשרויות הפעולה מבחינה אסטרטגית העומדות בפנינו בכל שלב, הוא נדבך מרכזי בערך השקיפות שבו אנו דבקים.

הניסיון מלמד כי כאשר מתקיים בינינו שיתוף פעולה פורה, יגברו הסיכויים להשיג את התוצאה המיטבית בעבורכם. התקשרו עכשיו לקבוע פגישה!  נשמח להכיר אתכם ולעזור בכל דרך שנוכל.

אני מאמין

 

מבחינתנו הלקוח תמיד עומד במרכז. אנחנו שואפים לתת לכל אחד מכם שרות איכותי ומקצועי לא עיגול פינות וללא קיצורי דרך. בין אם מדובר בעסקת מקרקעין של רכישת קומה בשטח 1,500 מ"ר בבניין משרדים, ובין אם מדובר בעסקה של שכירות דירה, היעד שלנו על פי עקרונות היסוד וערכי המשרד הוא לתת מעצמינו 100% בכל עסקה ותיק שעליהם אנחנו אמונים. אנו שמים דגש על שרות מהיר ואישי ונאמן לצורכי הלקוח ומטרותיו. לצורך כך אנחנו רותמים את כל האנרגיות שלנו כמו גם יצירתיות לא מבוטלת כדי לסיג עבורכם את העסקה המשתלמת ביותר.

משרד עורכי דין מקרקעין גיל אדר ושות